Čistírny odpadních vod - ČOV

Využití čistíren odpadních vod - ČOV, je především k čištění domovních odpadních vod. Tyto čistírny jsou vhodné zejména pro obytné domy, hotely, restaurace, rekreační zařízení a chaty, které se nemohou napojit na centrální kanalizaci. Z těchto certifikovaných čistíren odpadních vod, vychází přečištěná voda, která se může dále jímat např. do akumulační nádrže nebo jímky a lze ji použít, jako vodu užitkovou. Čistírny MICROCLAR splňují normy EU a mají certifikaci EURO CE. Není zapotřebí stavební povolení.

Čistírny odpadních vod - ČOV Počet produktů: 2

  • 34 500 Kč bez DPH 39 675 Kč s DPH

    Čistírny MICROCLAR splňují normy EU a mají certifikaci EURO CE. ČOV AT6 je vhodná zejména pro obytné objekty a rodinné domy o počtu trvale bydlících 2-5 osob. Tuto čistírnu odpadních vod využijete pro čištění zejména splaškové vody v místech, kde není provedena přípojka na kanalizaci.

    34 500 Kč
  • 39 500 Kč bez DPH 45 425 Kč s DPH

    ČOV AT8 je vhodná zejména pro obytné objekty a domy o počtu trvale bydlících 4-7 osob. Slouží k přečištění odpadních splaškových vod z rodinných domů, hotelů, restaurací i jiných komerčních objektů. Užívá se zejména tam, kde není provedeno připojení na veřejnou kanalizaci. 

    39 500 Kč
Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek