Čistírna odpadních vod AT8

ČOV AT8 je vhodná zejména pro obytné objekty a domy
o počtu trvale bydlících 4-7 osob. Slouží k přečištění odpadních splaškových vod z rodinných domů, hotelů, restaurací i jiných komerčních objektů. Užívá se zejména tam, kde není provedeno připojení na veřejnou kanalizaci. 

Více informací

Více informací

ČOV AT8 je vhodná zejména pro obytné objekty a domy o počtu trvale bydlících 4-7 osob. Slouží k přečištění odpadních splaškových vod z rodinných domů, hotelů, restaurací i jiných komerčních objektů. Užívá se zejména tam, kde není provedeno připojení na veřejnou kanalizaci. V ceně ČOV je uzamykatelný poklop PE, dmychadlo, hadice, bakterie a doprava na místo určení. K čistírně obdržíte veškeré potřebné certifikáty. Nástavec ČOV je možné zvýšit dle potřeby.

Popis technologie čištění:
Voda natéká do neprovzdušněného prostoru, ve kterém dochází k biologickému odbourání dusíku a fosforu. Dochází k mechanickému předčištění odpadní vody a rozložení tuhých částic.
V další komoře se odpadní voda provzdušňuje a dochází k biologické degradaci organických nečistot. Voda je provzdušňována membránovým dmychadlem. Jeho výhodou je umístění mimo ČOV, to zajistí delší životnost a snadnou údržbu dmychadla. Dále se separuje vyčištěná voda od aktivovaného kalu. Přečištěná voda vytéká ven z čistírny odpadních vod a kal se vrací na začátek procesu čištění.
Čistírny MICROCLAR splňují normy EU a mají certifikaci EURO CE. Nástavec ČOV je možné zvýšit dle potřeby. 

39 500 Kč bez DPH

45 425 Kč  s DPH

Další produkty ve stejné kategorii