Hranaté jímky - žumpy pro obetonování


Kvalitní certifikované jímky - žumpy hranatého tvaru v provedení k obetonování slouží k uložení v těch místech, kde zákazník nemůže, nebo z jakýchkoliv důvodů nechce usadit nádrž kruhového tvaru. Hranaté jímky pro obetonování jsou vyrobené z kvalitních nelehčených polypropylenových desek o tloušťce 5-8 mm. Hranaté nádrže pro obetonování nejsou určeny do míst s výskytem spodní vody nebo velmi jílovitého podloží. Jsou vhodné do míst s vyšším statickým zatížením (uložení nádrže do větší hloubky, potřeba pojezdnosti jímky automobilem apod.). Rozměry hranatých plastových jímek pro obetonování lze upravit dle Vašich potřeb zdarma. 

Hranatá jímka - žumpa k obetonování je vyráběna pomocí nejmodernější technologie svařování, pomocí extrudovaného sváru
a svařováním na tupo. K fixaci dna a víka jímky slouží vzpěry v podobě trubek uvnitř nádrže. Na nádrži jsou umístěna po jejím obvodu žebra a 1-2 prstence dle velikosti jímky. Výztuhy, žebrování po vnějším obvodu nádrže jsou připraveny pro protažení ocelovými dráty, nebo roxory. Žumpu standardně osazujeme revizním komínkem o velikosti 20 cm a průměru 65 cm. K nádrži obdržíte kryt, poklop
na komín, který je k jímce připevněn samořeznými šrouby. Víko nádrže je pochozí. Dle požadavků zákazníka se provede odtok 110, 125 nebo 150 mm. Výšku revizního otvoru lze také po konzultaci změnit. 

Hranaté jímky - žumpy je nutno kompletně obetonovat a před betonáží uložit na pevné a rovné podloží dle pokynů uvedených
v montážním návodu. Ten Vám bude dodán současně s nádrží a dalšími potřebnými certifikacemi pro kolaudaci a atestem
o vodotěsnosti dle evropských norem. Pro hranatou jímku - žumpu máme vypracovanou technickou dokumentaci a statické výpočty.

Dodání je po domluvě možné realizovat i do 24 hodin. 

DOPRAVA JE PO CELÉ ČR ZDARMA. 

Hranaté jímky - žumpy pro obetonování Počet produktů: 11

Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek