O společnosti

Společnost PLASTIC BOX CZ, s.r.o. se zabývá výrobou polypropylenových plastových nádrží, žump, jímek, nádrží na pitnou, zahradních nádrží, nádrží na dešťovou vodu. Naše společnost vyrábí také lapače tuků LAPOLY a odlučovače ropných látek. Nabízíme Vám také širokou řadu velkokapacitních POŽÁRNÍCH NÁDRŽÍ.

Výrobce PLASTIC BOX CZ, s.r.o. nabízí vysokou kvalitu produktů vyráběných z polypropylenu a polyetylenu, rychlost dodání a dopravu zdarma. To vše díky nejmodernějším technologiím výroby. Vážíme si našich zákazníku a ke každému z nich přistupujeme individuálně. Na produktech děláme úpravy dle přání zákazníka ZDARMA.

Vlastníme EVROPSKÉ CERTIFIKÁTY NA VEŠKÉRÉ NAŠE PRODUKTY.

Vyrábíme jímky, žumpy a nádrže kruhové nebo hranaté - pro obetonování, nádrže samonosné (bez nutnosti obetonovávání), jímky, žumpy a nádrže dvouplášťové (požívají se při přítomnosti spodní vody). Tyto jímky se dají využít jak na skladování odpadních vod, tak na sběr a opětovné využití dešťové vody, ale také jako nádrže pro PITNOU VODU.

Požární nádrže se nejčastěji umísťují k objektům, provozovnám nebo výrobním halám. Velikost a umístění je většinou dáno předpisy. Společnost PLASTIC BOX CZ, s.r.o. Vám nabízí individuální řešení požárních nádrží dle potřeby a přání zákazníka. POŽÁRNÍ NÁDRŽE NA MÍRU.

Komorové septiky slouží ke shromažďování odpadních vod, jejímu částečnému přečištění pro opětovné využití vody, jako užitkové nebo odtoku filtrované vody a ušetření nákladů za vývoz septiku. Za komorový septik je připojen pískový filtr, který provádí druhý stupeň čištění. Při těchto dvou stupních čištění – septik + zemní pískový filtr lze vodu využívat k zavlažování zahrady nebo jako užitkovou vodu. Dále je možné přidat čistírnu odpadních vod.

Dále vyrábíme vodoměrné šachty, které se používají především, když nelze vodoměr umístit do budovy nebo je-li vzdálenost vodovodní přípojky od pozemku majitele větší.

V neposlední řadě vyrábíme skladovací nádrže jak podzemní, tak nadzemní. Výrobu skladovacích nádrží přizpůsobíme plně přání zákazníka.

TEST TEXTU

Kontaktujte nás  Přejít do katalogu