Indikátor hladiny, hotový modul Kemo M167N

1 250 Kč 1 512,50 Kč včetně DPH
Skladem (1 ks)

Ukazatel stavu zaplnění nádrže na baterie tzv. hladinometr. Měří hladinu zaplnění nádrže např. na dešťovou vodu, v komoře s odpadní vodou nebo v kalové nádrži, ze vzdálenosti až 100 m.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ukazatel stavu náplně

Ukazatel stavu zaplnění nádrže na baterie tzv. hladinometr. Měří hladinu zaplnění nádrže např. na dešťovou vodu, v komoře s odpadní vodou nebo v kalové nádrži, ze vzdálenosti až 100 m. Po stisknutí tlačítka dojde ke zobrazení stavu prostřednictvím 10 LED diod v 10 stupních po 10 % (zobrazení 10 - 100 % ). Zařízení je připraveno pro montáž na stěnu. Je zapotřebí ještě spojovací kabel k vodní nádrži (doporučuje se telefonní kabel s min. 11 žílami). Lze také použít kabel s menším počtem žil, pak ale není možné využít všechny stupně stupnice (např. při 8 žilách lze použít pouze 7 LED úrovní, což ale často vystačí). Kabel není součástí dodávky.Rozšíření pro větší měření:

Běžné je použití pro měření vodní hladiny v nádrži atd. Nyní je možné měřit hladinu vody ve velmi velkých nádobách, jako např. hloubku studní pomocí měřicích elektrod až do cca 5 m. Protože vzdálenost od horní elektrody k zemní elektrodě je při takovém měření příliš velká, pro jasné zobrazení (např. při výšce hladiny 40 m), doporučujeme zemní elektrodu nepokládat na dno studny, ale instalovat ji do dlouhé trubice paralelně k měřicím elektrodám.

 

Speciální funkce

  • Hladina vody na první pohled
  • Vzdálenost až 100 m

 

Technické parametry

Provozní napětí 3 V/DC
Příkon proudu
max. 120 mA
Provedení hotový modul
Rozm. (d x š x v) 131 x 78 x 36 mm
Výška 36 mm
Délka 131 mm
Šířka 78 mm
Provozní napětí 3 V/DC

 Součástí balení není 2x AA baterie a spojovací kabel mezi modulem a nádrží na vodu!

Doplňkové parametry

Kategorie: MĚŘENÍ HLADINY
Hmotnost: 0.5 kg

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení