Hranaté jímky - žumpy

Certifikované hranaté jímky a žumpy jsou určeny pro použití tam, kde zákazník nechce nebo nemůže umístit nádrže kruhové. Vyrábí se z certifikovaných PP desek. Rozměry hranatých plastových jímek lze upravit dle přání ZDARMA.

Hranaté jímky - žumpy Počet produktů: 22

Podkategorie

 • Hranaté samonosné jímky - žumpy

  Certifikované jímky - žumpy hranatého tvaru jsou určeny k uložení tam, kde zákazník nemůže z jakýchkoliv důvodů umístit nádrž kruhového typu. Vyrábí se z certifikovaných polypropylenových desek. Rozměry hranatých plastových jímek lze upravit dle Vašich požadavků zdarma.

  Samonosná varianta hranatých jímek nevyžaduje betonáž. Z tohoto důvodu také není určena do míst, kde se vyskytuje podzemní voda nebo velmi jílovitá půda.

  Samonosná hranatá jímka se vyrábí pomocí extrudovaného sváru a svařováním na tupo, což je nejmodernější technologie svařování. Nádrž je vybavena vzpěrami v podobě trubek, které slouží k fixaci dna a víka jímky. Standardně jsou na nádrži umístěna žebra a 1-2 prstence po jejím obvodu v závislosti na velikosti jímky. Na tento produkt máme vypracovanou technickou dokumentaci a statické výpočty.

  Hranaté samonosné jímky jsou určeny k usazení do země na pevné a rovné podloží. Součástí dodávky jímky je montážní návod, certifikát o vodotěsnosti dle evropských norem a prohlášení o shodě, které slouží ke kolaudaci.

  Víko hranaté samonosné jímky - žumpy je pochozí. Nádrž je osazena přítokovým potrubím, které má průměr dle Vašich požadavků. Standardně nabízíme průměr: 110, 125 nebo 150 mm. Dále je nádrž vybavena revizním otvorem o výšce 20 cm, tato výška lze změnit dle Vašich potřeb. Součástí jímky - žumpy je i poklop na revizní komínek.

  Nádrže dodáváme po domluvě i do 24 hodin.

  DOPRAVA JE NA ÚZEMÍ CELÉ ČR ZDARMA.

 • Hranaté jímky - žumpy pro obetonování


  Kvalitní certifikované jímky - žumpy hranatého tvaru v provedení k obetonování slouží k uložení v těch místech, kde zákazník nemůže, nebo z jakýchkoliv důvodů nechce usadit nádrž kruhového tvaru. Hranaté jímky pro obetonování jsou vyrobené z kvalitních nelehčených polypropylenových desek o tloušťce 5-8 mm. Hranaté nádrže pro obetonování nejsou určeny do míst s výskytem spodní vody nebo velmi jílovitého podloží. Jsou vhodné do míst s vyšším statickým zatížením (uložení nádrže do větší hloubky, potřeba pojezdnosti jímky automobilem apod.). Rozměry hranatých plastových jímek pro obetonování lze upravit dle Vašich potřeb zdarma. 

  Hranatá jímka - žumpa k obetonování je vyráběna pomocí nejmodernější technologie svařování, pomocí extrudovaného sváru
  a svařováním na tupo. K fixaci dna a víka jímky slouží vzpěry v podobě trubek uvnitř nádrže. Na nádrži jsou umístěna po jejím obvodu žebra a 1-2 prstence dle velikosti jímky. Výztuhy, žebrování po vnějším obvodu nádrže jsou připraveny pro protažení ocelovými dráty, nebo roxory. Žumpu standardně osazujeme revizním komínkem o velikosti 20 cm a průměru 65 cm. K nádrži obdržíte kryt, poklop
  na komín, který je k jímce připevněn samořeznými šrouby. Víko nádrže je pochozí. Dle požadavků zákazníka se provede odtok 110, 125 nebo 150 mm. Výšku revizního otvoru lze také po konzultaci změnit. 

  Hranaté jímky - žumpy je nutno kompletně obetonovat a před betonáží uložit na pevné a rovné podloží dle pokynů uvedených
  v montážním návodu. Ten Vám bude dodán současně s nádrží a dalšími potřebnými certifikacemi pro kolaudaci a atestem
  o vodotěsnosti dle evropských norem. Pro hranatou jímku - žumpu máme vypracovanou technickou dokumentaci a statické výpočty.

  Dodání je po domluvě možné realizovat i do 24 hodin. 

  DOPRAVA JE PO CELÉ ČR ZDARMA. 

 • Hranaté dvouplášťové jímky - žumpy, proti spodní vodě


  Kvalitní a certifikované jímky - žumpy v hranatém provedení a proti spodní vodě (dvouplášťové) jsou určeny speciálně pro místa
  s výskytem spodní, podzemní vody nebo v oblasti s jílovitou zeminou. Hranaté tvary jímek jsou vhodné k užití v místě, kde nelze uložit nádrž kruhového tvaru, nebo zákazník upřednostňuje hranatý tvar. Hranatá jímka - žumpa proti spodní vodě je vyrobena
  z certifikovaných polypropylenových desek (tloušťka materiálu 5-8 mm). Jednotlivé rozměry hranatých jímek lze po domluvě zdarma upravit dle Vašich požadavků. 

  Varianta jímky proti spodní vodě je vybavena dvěma plášti, mezi které se vlévá beton, což zabezpečí odolnost nádrže vůči deformaci
  v důsledku působení spodní vody. Hranatá dvouplášťová jímka je vyrobena pomocí extrudovaného sváru a svařováním na tupo, což je moderní způsob a technologie svařování. Nádrž je vybavena výztuhami uvnitř (v podobě vnitřních vzpěr) i vně žumpy v meziplášti. Vzpěry v podobě trubek zabezpečí fixaci víka a dna jímky. Na nádrži jsou umístěna žebra a 1-2 prstence v závislosti na zvolené velikosti žumpy. K tomuto produktu máme vypracované statické výpočty a technickou dokumentaci.

  Standardně hranaté jímky proti spodní vodě osazujeme revizním komínem o průměru 65 cm a výšce 20 cm. Tyto rozměry lze
  po konzultaci také upravit. Kryt, plastový poklop slouží ke krytí revizního komínku a je k nádrži připevněn samořeznými šrouby. Víko hranaté dvouplášťové jímky je pochozí. Dále je nádrž vybavena přítokovým a odtokovým potrubím o průměru 110, 125 nebo 150 mm, které bude umístěno na jímce dle požadavků zákazníka.

  Součástí dodávky hranaté dvouplášťové jímky - žumpy proti spodní vodě je montážní návod, dle kterého provedete usazení nádrže
  do předem vyhloubené jámy, dále Atest o vodotěsnosti dle evropských norem a Prohlášení o shodě, které slouží ke kolaudaci.

  Po domluvě je možné nádrž dodat i do 24 hodin. 

  DOPRAVU PROVÁDÍME PO ÚZEMÍ CELÉ ČR ZDARMA. 

Zobrazeno 1 – 20 z 22 položek