HRANATÉ - SAMONOSNÉ

Plastové samonosné nádrže na pitnou vodu mohou být usazeny pod úroveň terénu v prostředí bez spodní vody nebo jílovité půdy. Při montáži se nádrže osadí na základovou desku a následně se za současného napouštění vodou obsypávají zeminou. Strop plastové samonosné nádrže na dešťovou-užitkovou vodu má nosnost 30 cm zeminy a je pochůzný.

1 položek celkem
PITNÁ SAM 10 HRANA
NÁDRŽ NA PITNOU VODU samonosná HRANATÉ - na pitnou vodu
Včetně poklopu pro uzavření
Skladem (3 ks)
Kód: 1145/2 M

Nádrž z certifikovaného potravinářského materiálu na pitnou vodu samonosná o objemu 10 m3 je určena ke skladování pitné vody.

 
od 19 541 Kč
(od 23 644,61 Kč včetně DPH)

Nádrže jsou určeny k vytvoření zásoby pitné vody pro následné využití například v domácnosti či pro potravinářské účely. Používají se např. v místech, kde není zdroj pitné vody nebo jako doplněk k vrtaným studním, díky kterému je možné vytvořit potřebnou zásobu vody z vrtu. Nádrže jsou vyrobeny z certifikovaných polypropylenových desek. Nepropustnost kapalin deklarujeme příslušným certifikátem. Plastové nádrže na pitnou vodu jsou vybaveny dvěma prostupy pro vodovodní potrubí DN32. Nezátěžový poklop je k nádržím zdarma. Za příplatek lze zvolit zátěžový-pochozí poklop v bílé nebo zelené barvě s nosností do 200 kg.