Septiky - 3 komorové

Kvalitní certifikované septiky slouží jako první stupeň biologického a mechanického přečištění odpadních vod. Naše septiky jsou opatřeny 3-komorovým systémem. V jednotlivých komorách se odpadní vody usazují, tvoří kal, který vyhnívá. Za septik je vhodné připojit zemní pískový filtr jako druhý stupeň přečištění. Z vrchního vstupního otvoru máte přístup do všech komor, takže můžete kontrolovat obsah septiku bez problémů. Naše plastové septiky jsou opatřeny přítokem a odtokem, dle Vašeho přání. Pro snížení frekvence vývozu je vhodné do septiku sypat bakterie, které rozkládají nahromaděný kal. Použití je vhodné zejména pokud chcete napojit Váš dům na kanalizaci, popřípadě používat přečištěnou vodu k užitkovým účelům v kombinaci s pískovým filtrem.

Septiky - 3 komorové Počet produktů: 42

Podkategorie

  • Samonosné septiky

    Tyto samonosné certifikované septiky jsou určené pro evropský trh. Jejich použití je doporučeno v místech, kde se nevyskytuje spodní voda a nebude třeba přes ně jezdit automobilem. Díky důmyslnému systému vzpěr, navrženého statikem, jsou samonosné septiky plně pochozí a svou konstrukcí také odolné tlakům zeminy a zásypu. Vybírejte ze široké škály objemů tříkomorových septiků. 

  • Septiky pro obetonování

    Tato třída tříkomorový septiků jsou je určena ke kompletnímu obetonování. Jedná se o septiky s evropskými certikáty, určené do míst, kde není vhodno ukládat septiky samonosné. Betonáž septiků je nenáročná a vyřeší problémy uložení v jílovitých půdách a při uložení septiku do větších hloubek. Obetonování septiku také zajistí jeho pojízdnost, takže ho můžete uložit třeba do vjezdu ke garáži.

  • Septiky proti spodní vodě
    Dvouplášťové septiky se třemi komorami využijete při výskytu spodní vody nebo při uložení do extrémně nevhodného podloží. Důmyslně navržený systém žeber mezi plášti garantuje nejvyšší pevnosti při betonáži. Taktéž rozestup mezi plášti je koncipován tak, aby byla spotřeba betonu co nejmenší, při zachování nejvyšší odolnosti septiku. Tento septik není problém uložit do míst, kde bude trvalý provoz.
Zobrazeno 1 – 12 z 42 položek