Hranaté samonosné jímky - žumpy

Certifikované jímky - žumpy hranatého tvaru jsou určeny k uložení tam, kde zákazník nemůže z jakýchkoliv důvodů umístit nádrž kruhového typu. Vyrábí se z certifikovaných polypropylenových desek. Rozměry hranatých plastových jímek lze upravit dle Vašich požadavků zdarma.

Samonosná varianta hranatých jímek nevyžaduje betonáž. Z tohoto důvodu také není určena do míst, kde se vyskytuje podzemní voda nebo velmi jílovitá půda.

Samonosná hranatá jímka se vyrábí pomocí extrudovaného sváru a svařováním na tupo, což je nejmodernější technologie svařování. Nádrž je vybavena vzpěrami v podobě trubek, které slouží k fixaci dna a víka jímky. Standardně jsou na nádrži umístěna žebra a 1-2 prstence po jejím obvodu v závislosti na velikosti jímky. Na tento produkt máme vypracovanou technickou dokumentaci a statické výpočty.

Hranaté samonosné jímky jsou určeny k usazení do země na pevné a rovné podloží. Součástí dodávky jímky je montážní návod, certifikát o vodotěsnosti dle evropských norem a prohlášení o shodě, které slouží ke kolaudaci.

Víko hranaté samonosné jímky - žumpy je pochozí. Nádrž je osazena přítokovým potrubím, které má průměr dle Vašich požadavků. Standardně nabízíme průměr: 110, 125 nebo 150 mm. Dále je nádrž vybavena revizním otvorem o výšce 20 cm, tato výška lze změnit dle Vašich potřeb. Součástí jímky - žumpy je i poklop na revizní komínek.

Nádrže dodáváme po domluvě i do 24 hodin.

DOPRAVA JE NA ÚZEMÍ CELÉ ČR ZDARMA.

Hranaté samonosné jímky - žumpy Počet produktů: 11

Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek